KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15307264
nr 1530 7264
Martina Olsson, Stuga. Signerad, daterad 1895. Olja på duk, 20x35 cm, yttermått inklusive ram: 34x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 mars 2023
kl 20:17:00
22/3 19:13:51
100 kr
27/3 15:27:08